Kosmetika s TTO pro každý typ pleti

Každá žena touží po krásné pokožce, mnohé z nich však trápí problematická pleť, se kterou si běžná kosmetika nedokáže poradit. Také muži mohou trpět tímto problémem, přestože u žen bývá častější. Je to
zapříčiněno mnoha vlivy, některé, jako vrozené dispozice, se nedají ovlivnit vůbec, jiné někdy jen těžko, těmi jsou například znečištěné životní prostředí hlavně ve větších městech a také nezdravý životní styl.

Vyzkoušeli jste už všechno možné v boji s nevzhlednými pupínky a mastnou pletí a pořád nic nepomáhá? To je tedy nejvyšší čas vyzkoušet kosmetiku s obsahem Tea tree oil. Olej z australského čajovníku má totiž mnoho skvělých vlastností, působí protizánětlivě, zklidňuje a hojí podrážděná místa pokožky. A právě to je nejdůležitější v případě problematické pleti.

Jak pečovat o mastnou a problematickou pleť?

Tento typ pleti vyžaduje zvláštní péči, aby se zamezilo přebytečné tvorbě mazu a hlavně následným zánětlivým projevům. Ideální je použít každé ráno a večer čistící pleťovou vodu s Tea tree oil, která je nemastná a zároveň neobsahuje alkohol, který se sice při péči o mastnou pleť doporučuje, ale ne každá pokožka ho dobře snáší. Pleťová voda odstraní z pokožky zbytky líčidel, všechny nečistoty a také přebytečný maz. Alespoň jednou za týden je pak dobré pleti dopřát hloubkové čištění a poté extra dávku péče v podobě pleťové masky. Gelová TTO maska pokožce dodá vše potřebné, hydratuje ji a přitom ji nezatíží. Ke každodenní péči je vhodný krém nebo gel s obsahem oleje čajovníku australského. K lokálnímu ošetření problematických míst ještě můžete použít roll-on tyčinku s Tea tree oil, která tato místa intenzivně zklidní a dezinfikuje. Při takto komplexní a pravidelné péči by mělo dojít během krátké doby k pozitivním projevům na vaší pokožce.

Je tato kosmetika určena jen pro problematickou pleť?

To samozřejmě ne. Prospěje každému typu pokožky, té problematické však obzvlášť. Také suchá pleť ale bude vděčná za takovou péči, jelikož i jí kosmetika s Tea tree oil dodá mnoho potřebných látek. U normální pleti je pak skvělou prevencí proti případným nežádoucím změnám na pokožce, které hrozí například v době zvýšeného stresu, hormonálních výkyvů nebo zhoršení životního stylu.

Pro jakou věkovou kategorii je tato kosmetika určena?

Jednoduše pro každou. Problémy s pletí nejvíce trpí mladí lidé v době puberty a dospívání, ale nevyhýbají se ani jiným věkovým skupinám. Australský čajovník skvěle působí i na pleť citlivou a také stárnoucí.

Kosmetiku s Tea tree oil tedy mohou používat lidé napříč všemi věkovými kategoriemi, od dětství až po důchod. Není ani omezeno její používání v době těhotenství nebo kojení, jelikož neobsahuje žádné zdraví škodlivé látky.

Ještě s něčím mi pomůže kosmetika s TTO?

Ano, například s nezdravými nehty a jejich lůžky. Regenerátor s obsahem čajovníkového oleje sníží lomivost nehtů, vyléčí záněty nehtových lůžek, pomůže od problémů s plísněmi a celkově zvýší kvalitu a tím i krásu vašich nehtů. Za vyzkoušení jistě stojí i Tea tree oil v podobě přírodního deodorantu na nohy, který působí proti nadměrnému pocení, plísním i pachům. V zimních měsících, kdy jsou naše nohy někdy celé dny uzavřeny v těsných teplých botách, jistě najde uplatnění. Stejně působí i pudr na nohy s TTO.

Tea tree oil je prostě jedinečný a skvělý prostředek v boji se všemi možnými problémy a nejinak je to i v případě kosmetiky. Čistící pleťové vody, krémy a další výrobky s obsahem tohoto zázračného oleje udělají dobře nejen vaší pleti, ale i sebevědomí. Zdravá pokožka vám totiž dodá pocit krásy a přitažlivosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *